Кафедра ИВМ рекомендует

Звертаємо увагу школярів 10-11 класів.
На кафедрі працює школа поглибленого вивчення
математики та інформатики ( детальніше.. )
Запрошення на тестування розіслано
Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) відправив всім учасникам зовнішнього тестування запрошення на проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Займатися доставкою запрошень буде державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта". Про це повідомляє прес-служба УЦОЯО. 

Нагадаємо, раніше Верховна рада України прийняла за основу проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань впровадження зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти і встановлення відповідальності за порушення порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань і використання його результатів". 

У 2009 році Український центр оцінювання якості освіти зареєстрував 461 тис. 981 учасника зовнішнього незалежного оцінювання. Найпопулярнішими предметами, які обрали цього року учасники ЗНО (окрім обов'язкових української мови і літератури), є математика (259 тис. 213 осіб) та історія України (195 тис. 118 осіб). Разом з тим, найменше абітурієнтів захотіли здавати іспанську мову (222 людини) і французьку мову (1062 людини). Тестування майбутніх абітурієнтів пройде з 6 травня по 5 червня.

admin ● Прочитано [ 946 ] ● Комментариев [ 0 ]
22.04.2009

Требуется регистрация.
[ Регистрация | Вход ]