Кафедра ИВМ рекомендует

Звертаємо увагу школярів 10-11 класів.
На кафедрі працює школа поглибленого вивчення
математики та інформатики ( детальніше.. )
За іспити доведеться платити...
Кабінет Міністрів України дозволив державним вищим навчальним закладами стягувати плату зі студентів за здачу заліків та іспитів при ліквідації академічної заборгованості, що виникла під час проведення основної сесії. Про це йдеться у постанові Кабміну №369 від 14 квітня. Цією постановою уряд доповнив перелік платних послуг, які можуть надаватися державними навчальними установами у сферах освітньої, наукової і науково-технічної діяльності, виховання, охорони здоров’я, відпочинку та оздоровлення. 

Кабмін також дозволив ВНЗ стягувати плату зі студентів за відробіток практичних, лабораторних і семінарських занять з дисциплін, пропущених без поважних причин, за проведення додаткових консультацій і занять з дисциплін, не передбачених навчальним планом, зі студентів та учнів за проведення додаткових занять. 

Крім того, уряд включив в перелік платних послуг забезпечення формою, організацію не передбачених планом семінарів, конференцій, симпозіумів, надання бібліотеками послуг ксерокопіювання, друку і сканування текстів, використання літератури понад встановлені терміни, забезпечення доступу до локальних і корпоративних комп’ютерних мереж, автоматизованих баз даних і пошукових систем, користування корпоративною поштою. 

Крім цього, Кабмін дозволив платне проведення наукових і технічних експертиз, експертиз із перевірки якості та безпеки продукції агропромислового комплексу. 

Також уряд включив у перелік відшкодування витрат на виготовлення студентських і учнівських квитків, залікових книжок, оформлення атестатів доцента, професора, старшого наукового співробітника, свідоцтв про закінчення аспірантури, докторантури, інших документів про вчені звання, окрім тих, що виготовляються за рахунок коштів державного бюджету.

admin ● Прочитано [ 2886 ] ● Комментариев [ 12 ]
24.04.2009

0   Спам
Kollll    ●  06.04.2011
жаль что у нас не франция, вот там все правильно, не люди а мясное стадо....гость ● 17.10.2009------есть истина, преподаватель ● 17.05.2009-----------сначала прочти внимательно потом комент штампи

0   Спам
mazun    ●  09.10.2010
не нойте, ничего такого не введут
а если введут, то развалим башку табачнику и прочим клоунам

0   Спам
Виталик    ●  09.10.2010
Алька (31.08.2010 23:15)
пусть бюджетники и пошляют...за контракт плачу....за сессию тоже..за отработки и практику.....мало им???

- ты самых лысых нашла ? наверное чтобы стать бюджетниками кто-то учился норм, и время своё на учёбу тратил. Но пост не о том, деньги за "н" - это цирк, "они " уже не знают откуда их збивать...пфффф....бред !!! Я как и большинство студентов - ПРОТИВ этого !!!


0   Спам
Аня    ●  08.10.2010
Что за отстой???... мы и так платим за учёбу... а тут ещё и за "н".. а не пойти бы им?.. может нам сразу скинуться всем и купить им по новой машине или квартире??

0   Спам
Анна    ●  02.10.2010
у за доп.сессию платить, возможно это разумно!! но какого чёрта мы должны платить за занятия??? и куда вообще пойдут эти деньги???? или кто-то верит, что за каждую "н" преподавателю отдадут его 56 гривен???????????


1 2 3 »

Требуется регистрация.
[ Регистрация | Вход ]