Кафедра ИВМ рекомендует

Звертаємо увагу школярів 10-11 класів.
На кафедрі працює школа поглибленого вивчення
математики та інформатики ( детальніше.. )
Скоро початок ЗНО
Щоб остаточно узгодити організаційні питання перед початком проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників, на Полтавщину приїхала директор Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова. Вона зупинилася на організаційних питаннях під час обласної селекторної наради.

і відзначила, що цього року практично на кожному пункті незалежного оцінювання будуть представники від вищих навчальних закладів інших областей.

З 6 травня по 5 червня триватиме основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Кожен його учасник повинен отримати запрошення. На сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти є розділ відповідальних за проведення ЗНО та карти переміщення для того, аби зручно було орієнтуватися – які учні переїжджають у які школи. Перевезення учасників тестування відбуватиметься за участю органів МВС.

Організаційна нарада на Полтавщині з начальниками районних відділів освіти відбудеться 29 квітня.

До відома. Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти обслуговує Полтавську і Дніпропетровську області.

admin ● Прочитано [ 936 ] ● Комментариев [ 0 ]
28.04.2009

Требуется регистрация.
[ Регистрация | Вход ]