Кафедра ИВМ рекомендует

Звертаємо увагу школярів 10-11 класів.
На кафедрі працює школа поглибленого вивчення
математики та інформатики ( детальніше.. )
За пропуски доведеться платити
Ректори спільно з органами студентського самоврядування та профспілковими організаціями самостійно розроблять механізм надання палатних послуг. МОН доручило вищим навчальним закладам, згідно принципу університетської автономії, розробити порядок, номенклатуру і обсяги платних послуг. Відповідний механізм керівництво вищого навчального закладу повинно розробити за участі представників студентського самоврядування та профспілок. 
Постанова Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2009 року N369 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” є вдосконаленням механізму надання платних послуг державними навчальними закладами. 
У документі передбачено, що студенти й надалі користуватимуться послугами, пов'язаними з навчальним процесом безкоштовно, проте платитимуть за додаткові. Користування бібліотекою, інтернетом, складання іспитів, заліків, лабораторних, відвідання басейнів, спортзалів під час навчального процесу є неоплачуваними. 
Постанова також жодним чином не перешкоджає мобільності студентів, які мають змогу, як і раніше, відповідно до укладених угод, здійснювати навчання за кордоном, брати участь у конференціях, проходити практику чи стажування. 
Як зазначив заступник міністра освіти і науки Петро Куліков: “Студент має певні права та обов'язки. Право отримувати стипендію, проживати в гуртожитку, мати доступ до матеріальної бази університету. До обов'язків того, хто навчається, входить своєчасне відвідування лекцій, семінарів, практичних та лабораторних. Якщо студент прогуляв заняття, чи пропустив не з поважних причин, це вимагає додаткових витрат часу викладача та коштів держави. А кому це вигідно?! Держава не може платити за все. Тому визначені платні послуги сприятимуть більш відповідальному ставленню студента до навчання загалом”.
Відзначимо, що прийняті Урядом зміни до Постанови КМУ дозволяють університетам максимально розширити науково-дослідницьку діяльність та експериментальні роботи. 

Прес-служба МОН

admin ● Прочитано [ 925 ] ● Комментариев [ 0 ]
01.05.2009

Требуется регистрация.
[ Регистрация | Вход ]