Кафедра ИВМ рекомендует

Звертаємо увагу школярів 10-11 класів.
На кафедрі працює школа поглибленого вивчення
математики та інформатики ( детальніше.. )
А тепер не платитимуть..
Президент України Віктор Ющенко своїм указом припинив дію деяких положень постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2009 року №369. Цією постановою вводилася плата для студентів за ліквідацію академічної заборгованості. Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів України дозволив ВНЗ брати плату із студентів за здачу заліків та іспитів при ліквідації академічної заборгованості, яка виникла в ході основної сесії. 

Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування. 

Запровадження Кабінетом Міністрів України можливості надання державними навчальними закладами платних послуг, які безпосередньо пов'язані з організацією навчально-виховного процесу та передбачені навчальними планами, не відповідає вимогам статті 53 Конституції України, яка гарантує право кожного на освіту, покладаючи на державу обов'язок забезпечити доступність і безоплатність дошкільної, загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних та комунальних навчальних закладах (частини перша та третя). 

Як визначив Конституційний Суд України у Рішенні від 4 березня 2004 року №5-рп/2004 у справі про доступність і безоплатність освіти, безоплатність освіти як конституційна гарантія реалізації права на освіту означає можливість здобуття освіти в державних і комунальних навчальних закладах без внесення плати у будь-якій формі за освітні послуги визначених законодавством рівня, змісту, обсягу і в межах тих видів освіти, безоплатність яких передбачена частиною третьою статті 53 Конституції України.

admin ● Прочитано [ 684 ] ● Комментариев [ 0 ]
05.05.2009

Требуется регистрация.
[ Регистрация | Вход ]