Кафедра ИВМ рекомендует

Звертаємо увагу школярів 10-11 класів.
На кафедрі працює школа поглибленого вивчення
математики та інформатики ( детальніше.. )
Буде трійка - не буде стипендії
З нового навчального року студентів-трієчників можуть позбавити стипендії. Проект цієї постанови зараз знаходиться на розгляді в Міністерстві економіки і Міністерстві фінансів. Про це повідомила заступник Департаменту розвитку соціальної і гуманітарної сфери Мінекономіки Наталя Козлова виданню "Сегодня". 

Згідно документу, студенти, які отримали під час екзаменаційної сесії трійку, не отримуватимуть стипендію (530 грн). Зараз же стипендії дають усім студентам, у яких середній бал не менше 4. Тобто, якщо студент під час сесії отримував трійку з одного предмету, п'ятірку з іншого і його середній бал дорівнював чотирьом, стипендію він отримував. З вересня цього не буде. 

"Нововведення сприятиме поліпшенню якості освіти. Держава витрачає гроші на студентів, які отримують трійки і вчаться не дуже старанно. Краще давати гранти студентам, які прагнуть до знань, розробляють нові проекти. Нові правила Міносвіти планує ввести з 1 вересня", - відзначила Н.Козлова. 

Нагадаємо, раніше виконуючий обов'язки глави Міністерства фінансів Ігор Уманський заявив, що його відомство збільшило на 9 млн грн об'єм витрат для виплати стипендій в травні за рахунок коштів, передбачених на наступні місяці.

admin ● Прочитано [ 1053 ] ● Комментариев [ 8 ]
29.05.2009

0   Спам
admin    ●  12.06.2009
Пока так...

0   Спам
Richy    ●  11.06.2009
Так значит еще можно получить одну тройку и стипендия останеться ?

0   Спам
admin    ●  08.06.2009
Не действует, потому как закон не принят и его рассмотрение пока сняли.

0   Спам
predator    ●  08.06.2009
кто подскажет. насколько я слышал закон уже действует. ето правда?

0   Спам
admin    ●  01.06.2009
Спасибо, ошибку исправили. Обратите внимание, на сайте функционирует система сигнализации об ошибках. См.нижнюю строку на сайте.


1 2 »

Требуется регистрация.
[ Регистрация | Вход ]