Кафедра ИВМ рекомендует

Звертаємо увагу школярів 10-11 класів.
На кафедрі працює школа поглибленого вивчення
математики та інформатики ( детальніше.. )
Магістр за два роки?
Міністерство освіти і науки України виступає за збільшення терміну навчання у магістратурі вищих навчальних закладів з 1 до 2 років. Про це в прес-центрі радіо "Свобода" сказав заступник міністра освіти Тарас Фініков. На його думку, однорічний магістрат, що існує в українських ВНЗ, є перехідним етапом з моменту, коли така форма навчання увійшла до практики. Необхідність збільшення терміну навчання в магістраті Т.Фініков пояснив тим, що навчання не є повтором бакалаврата, а дозволяє студентам ознайомитися з базовими науковими дослідженнями в обраній галузі і визначити свою наукову спеціалізацію. 

Т.Фініков відзначив, що до Міносвіти надходить велика кількість звернень від ВНЗ з проханням дозволити організувати 1,5-2-річний магістрат. У зв'язку з цим міністерство освіти має намір провести ряд експериментів, дозволивши деяким ВНЗ збільшити термін навчання в магістраті, а якщо система виправдає себе, то ввести її у всіх ВНЗ. 

Нагадаємо, в травні 2005 року Україна приєдналася до Болонського процесу, який в числі інших завдань направлений на взаємне визнання країнами-учасниками дипломів, введення двоступінчатої системи підготовки спеціалістів ("бакалаврат" і "магістрат"), створення єдиної системи обліку навчальних досягнень.

admin ● Прочитано [ 1185 ] ● Комментариев [ 0 ]
27.07.2009

Требуется регистрация.
[ Регистрация | Вход ]