Кафедра ИВМ рекомендует

Звертаємо увагу школярів 10-11 класів.
На кафедрі працює школа поглибленого вивчення
математики та інформатики ( детальніше.. )
Як платити викладачам
Міністерство України освіти визначилося, як платити викладачам ВНЗ за дні карантину Міністерство освіти і науки України розіслало лист №1/9-757 від 02.11.2009 02-8/437 управлінням освіти і науки обласних, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям, головам рад ректорів (директорів) вищих навчальних закладів, керівникам установ освіти, Кримській республіканській, обласним, Київській, Севастопольській міським організаціям Профспілки працівників освіти і науки України. 

У ньому сказано:

"Міністерство освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на численні запитання з місць стосовно реалізації наказу Міністерства освіти і науки України від 30 жовтня 2009 року №996 "Про тимчасове зупинення навчального процесу у навчальних закладах та установах освіти" в частині оплати праці працівників у цей період рекомендують керуватися положеннями Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2007-2009 роки.

Положення Угоди діють безпосередньо та поширюються на працівників закладів та установ освіти, які перебувають у сфері дії сторін Угоди, і є обов'язковими для включення до колективних договорів, угод нижчого рівня (п. 1.4 Угоди).

Відповідно до пункту п. 8.3.4 оплату простою не з вини працівника рекомендовано здійснювати в розмірі не менше тарифної ставки (посадового окладу).

Щодо педагогічних працівників, то оплату їх праці у випадках, коли впродовж певного періоду заняття не проводяться з незалежних від них причин (епідемії, метеорологічні умови тощо), рекомендовано провадити з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації.

З метою недопущення зниження рівня соціальної захищеності освітян, особливо в умовах поширення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань, просимо керівників навчальних закладів, установ освіти і науки та профспілкові органи забезпечити збереження на цей час за працівниками заробітної плати незалежно від режиму роботи закладів, установ".

Лист опубліковано на офіційному сайті Міністерства освіти.
admin ● Прочитано [ 1303 ] ● Комментариев [ 0 ]
05.11.2009

Требуется регистрация.
[ Регистрация | Вход ]