Кафедра ИВМ рекомендует

Звертаємо увагу школярів 10-11 класів.
На кафедрі працює школа поглибленого вивчення
математики та інформатики ( детальніше.. )
Особливості вступу до ВНЗ на 2011 рік
  • risПросмотров: 863
Міністерство освіти і науки України затвердило нові умови вступу до ВНЗ на 2011 рік. Цього року абітурієнти можуть подати усі необхідні документи до Центру оцінювання якості освіти не виходячи з дому. Прийом документів триватиме цілий місяць – з 1 по 31 липня, а вже з 1 серпня вступники зможуть дізнатися про своє місце у рейтингу на обраній спеціальність. Рейтинговий бал, як і в минулому році, буде складатися з суми балів ЗНО та середнього бала атестата, переведеного в 200-бальну систему.

При вступі до КНУ імені Михайла Остроградського на спеціальність «Інформатика» (як на денну так і на заочну форму), абітурієнти обов’язково мають надати приймальній комісії сертифікати з математики (яка в даному випадку є профільним предметом) та української мови, третій предмет – фізика чи іноземна мова – на вибір. Приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання, видані у 2011 році, а також у 2008, 2009 і 2010 роках. Мінімальний бал сертифікату – 124.

Абітурієнти, які відвідували курси (не менше трьох місяців) довузівської підготовки в КНУ, отримають до свого рейтингового бала 20 бонусних балів. Переможці всеукраїнських олімпіад та члени Малої академії наук отримають до своїх конкурсних балів додаткові 50 балів за зайняте перше місце, 40 балів – за друге місце, та 30 балів - за третє. Як і раніше, першими в списках на зарахування будуть пільговики. За новими умовами, це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, інваліди І і ІІ груп та діти-інваліди до 18 років, чорнобильці, діти шахтарів, а також діти, чиї батьки загинули або стали інвалідами на вугледобувних підприємствах, діти військовослужбовців, які загинули при виконанні службових обов’язків.

За більш детальною інформацією звертайтесь в приймальну комісію, що знаходиться за адресою м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20, ауд. 2101 та ауд. 2102.

Телефон (05366) 3-20-02.
britan ● Прочитано [ 863 ] ● Комментариев [ 0 ]
21.01.2011

Требуется регистрация.
[ Регистрация | Вход ]