Кафедра ИВМ рекомендует

Звертаємо увагу школярів 10-11 класів.
На кафедрі працює школа поглибленого вивчення
математики та інформатики ( детальніше.. )
Це все OWD!
  • risПросмотров: 469
Вже 15 років у Польщі кафедра мехатроніки електротехнічного факультету Сілезького технологічного університету організовує Східноєвропейську літню школу в м. Глівіце та Міжнародна наукова-технічна конференції “PhD Workshop OWD’2013” м. Вісла. Незважаючи на безліч наукових конференцій, що охоплюють всі галузі науки OWD для молодих вчених - займає особливе місце. Організований в 1999 році, Національний Семінар PhD (OWD – пол. Ogólnopolskie Warsztaty Doktoranckie) об’єднує молодих учених різних країн. Основною метою конференції є створення міжнародної мережі для обміну інформацією між науковцями в галузі електричних, електронних, комп'ютерних наук, телекомунікацій, автоматизації, робототехніки і мехатроніки.

До участі у літній школі та конференції були запрошені науковці з Польщі, Білорусі, України, Словаччини, Чехії, Угорщини, Болгарії, Німеччини, Словенії, Франції та інших країн. Наш університет був представлений делегацією в складі доцентів Гладиря Андрія Івановича та Огарь Віти Олександрівни, аспірантів Руденко Микити Андрійовича, Бриль Тетяни Сергіївни та Домбровського Сергія Олеговича, студентами Мартиненко Олександром Володимировичем та Цуканової Руслани Владиславівни.

В рамках літньої школи було знайомство з адміністрацією та студентами Сілезького технологічного університету, проведено екскурсії до автомобільного заводу Opel компанії General Motors в м. Глівіце, історичного промислового об’єкту вугільної промисловості Сілезії, підприємства Guido Coal Mine в м. Забже (Zabrze), навчального центру «KUKA Roboter CEE GmbH» та порцелянової фабрики Porcelain Factory Bogucice у м. Катовице (Katowice).

На заводі Opel відбулося знайомство з технологічним процесом складання автомобілів та з системою контролю якості продукції. Побували на глибині 320 метрів вугільної шахти Guido. Відчули себе справжніми шахтарями, одягнувши шахтарську каску. Дізналися, як розвивалася техніка видобування вугілля, побачили роботу стрічкового конвеєра, познайомились з роботою прохідного комбайна – Альпіни та вугледобувного комбайна КВБ. У навчальному центрі «KUKA Roboter CEE GmbH» пройшли тренінг з програмування та керування промисловими роботами KUKA. На порцеляновій фабриці Bogucice, дізналися історію виникнення та становлення порцелянової промисловості. Побачили, як відбувається розпис та термічна обробка продукції.

Конференція проходила в одному з наймальовничіших куточків Польщі – м. Вісла. За три дні роботи секцій, було заслухано близько ста доповідей. Зокрема, доповідь Тетяни Бриль на тему «Система керування імпульсної обробки тонкого дроту під час електропластичної деформації», та Цуканової Руслани на тему «Інформаційна протипожежна система і концентратор для його реалізації». Доповіді викликали інтерес. Експерти задавали багато запитань, на які отримали відповіді.

Організатори дбають про свободу і дружню атмосферу на конференції. Зберігають при цьому високий рівень наукових досліджень за рахунок запрошення професорів-експертів з різних спеціальностей. На конференції вирує ідеальна атмосфера для обміну науковими знаннями та досвідом, а також для налагодження зв’язків подальшої співпраці.

britan ● Прочитано [ 469 ] ● Комментариев [ 0 ]
28.10.2013

Требуется регистрация.
[ Регистрация | Вход ]