Кафедра ИВМ рекомендует

Звертаємо увагу школярів 10-11 класів.
На кафедрі працює школа поглибленого вивчення
математики та інформатики ( детальніше.. )
Теми дипломних робіт бакалаврів
Відповідно до освітньо-професійної програми підготовки бакалавра з напряму 6.040302 – “Інформатика” кваліфікації “фахівця з інформатики”, затвердженої Міністерством освіти і науки України 2008 р. ЗАТВЕРДИТИ теми та ПРИЗНАЧИТИ керівників випускних робіт студентів ІV курсу факультету електроніки та комп’ютерної інженерії:

1. АНДРЄЄВ Андрій Володимирович
Тема: Аналіз кластерних методів обробки кольорового зображення
Керівник: Григорова Т.А.

2. БЕРЕСТОВСЬКИЙ Антон Євгенійович
Тема: Дослідження алгоритмів пошуку релевантних зображень за визначеними критеріями
Керівник: Славко Г.В.

3. ГОЦИН Галина Федорівна
Тема: Дослідження та аналіз методів 3D візуалізації на прикладі готових 3D сцен
Керівник: Григорова Т.А.

4. ДОРОШЕНКО Дмитро Миколайович
Тема: Алгоритми оцінки нерухомого майна
Керівник: Глухов Ю.П.
5. ЗАВОЛОКА Віталій Володимирович
Тема: Дослідження параметрів та прогнозування траєкторії динамічних об’єктів на основі обробки їх відеозображень
Керівник: Славко Г.В.
6. ЗАЇКА Антон Вікторович
Тема: Методи і алгоритми обробки звукових сигналів та їх ідентифікація
Керівник: Славко Г.В.
7. ЛЯШУК Вікторія Ігорівна
Тема: Візуалізація звукових сигналів в задачах корегування мови людей з вадами слуху
Керівник: Славко Г.В.
8. МАТВІЙЧУК Ірина Іванівна Тема: Синхронізація звукового потоку у залежності від руху об’єкта
Керівник: Кобильська О.Б.
9. МУСІЄНКО Олексій Сергійович
Тема: Застосування інформаційно-комунікаційних технологій при вивченні навчальних дисциплін
Керівник:Почтовюк С.І.
10. ОСТАПЧЕНКО Антон Сергійович
Тема: Розробка браузерної версії online путівника по м. Комсомольськ
Керівник: Дерієнко А.І.
11. ПАЩЕНКО Павло Олегович
Тема: Розробка програми автоматичної побудови повних і неповних систем для гри в лотерею
Керівник: Дерієнко А.І.

12 . ПОЛЯКОВ Микола Сергійович
Тема: Розробка системи машинного перекладу
Керівник: Кобильська О.Б.

13. ПРОСЯНИК Максим Альбертович
Тема: Методика проведення практичних занять з курсу «Платформи корпоративних інформаційних систем»
Керівник: Почтовюк С.І.

14. СИРОТА Іван Іванович
Тема: Створення програми для дослідження задач прийняття рішень з використанням теорії ігор
Керівник: Кирилаха Н.Г.

15. СТАДНІК Дар’я Олександрівна
Тема: Дослідження та аналіз методів моделювання 3D сцен для 3D візуалізації
Керівник: Григорова Т.А.

16. ТРОЯН Михайло Леонідович
Тема: Використання колективних та індивідуальних проектних робіт при вивченні теми «Комп’ютерні презентації та публікації» Керівник: Скотнікова Л.М.
17. ФІЛЕНКО Максим Ігорович
Тема: Створення web-додатку для автоматизованої роботи кадрової агенції
Керівник: Дерієнко А.І.
18. ЦАРЕНКО Олександр Сергійович
Тема: Створення CRM-системи для комерційних підприємств Керівник: Черненко В.П.

19. ЦУКАНОВА Руслана Владиславівна
Тема: Розробка інформаційної системи процесу попередження та ліквідації пожежі
Керівник: Ляшенко В.П.

20. ЮРЧЕНКО Олена Ігорівна
Тема: Математичне моделювання теплових процесів в шахтах з метою попередження пожеж
Керівник: Кобильська О.Б.

21. ЯЦУРА Андрій Вадимович
Тема: Розробка інформаційної системи управління діяльністю оціночної фірми
Керівник: Глухов Ю.П.

britan ● Прочитано [ 766 ] ● Комментариев [ 0 ]
29.04.2014

Требуется регистрация.
[ Регистрация | Вход ]