Кафедра ИВМ рекомендует

Звертаємо увагу школярів 10-11 класів.
На кафедрі працює школа поглибленого вивчення
математики та інформатики ( детальніше.. )
Кафедра ИBМ на выставке в Украинском доме..
  • risПросмотров: 3580
13–15 листопада 2008 р. в Києві у приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" відбулося традиційне святкування Дня студента. Мета проведення свята – підвищення ролі студентства в громадському та політичному житті країни, інформування молоді з питань інтеграції України до ЄС, молодіжних програм, студентських обмінів, висвітлення досвіду співпраці з європейськими країнами у сфері освіти, працевлаштування молоді, розвиток молодіжного підприємництва, пропаганда здорового способу життя. 

У виставці взяли участь 64 - вищі навчальні заклади України - університети, академії, інститути; 18 міжнародних організацій та освітніх агенцій; 17 видавництв; 34 компаній-роботодавців, які представляють вакансії для молоді, 39 закордонних вищих навчальних закладів (Франції, Фінляндії, Польщі, Швейцарії, Греції, Великої Британії, Німеччини, Чехії, Нідерландів, Іспанії, Канади, Росії), 10 громадських студентських організацій. На виставці були представлені: Французький культурний центр, Гете-Інститут у Києві, Програма академічних обмінів імені Фулбрайта, Представництво CampusFrance в Україні, Єврейська агенція «Сохнут». В межах виставок відбулося нагородження студентів, які мають здобутки у навчанні та науковій роботі, громадській діяльності, вибороли призові місця у міжнародних змаганнях, подяками Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України. За участю Міністра освіти і науки України та лідерів студентського самоврядування було проведено круглий стіл. 

Кафедра Інформатики і Вищої математики Кременчуцького державного політехнічного університету імені Михайла Остроградського була представлена на виставці науковою розробкою "Ідентифікатор коліс" студентки Машкевич Олени Сергіївни. Програмний комплекс, дозволяє без участі людини виконувати ідентифікацію типу диска колеса за зображенням, яке отримують у реальному часі, наприклад, за допомогою цифрової камери, встановленої на конве'єрі. Це дозволяє автоматизувати процес урахування виробленої продукції та внесення інформації у комп'ютерну базу даних. У якості еталонних зразків для розпізнавання використовувалась продукція Кременчуцького колісного заводу (КрКЗ).
admin ● Прочитано [ 3580 ] ● Комментариев [ 0 ]
02.04.2009

Требуется регистрация.
[ Регистрация | Вход ]