Кафедра ИВМ рекомендует

Звертаємо увагу школярів 10-11 класів.
На кафедрі працює школа поглибленого вивчення
математики та інформатики ( детальніше.. )
Поїздка до Сполучених Штатів Америки
  • risПросмотров: 1024

З 23 квітня до 5 травня 2009 року начальник відділу міжнародних зв’язків КДПУ імені Михайла Остроградського, викладач кафедри інформатики і вищої математики А. Маркевич, у складі делегації програми «Відкритий Світ» по темі «Освіта», яку здійснює центр лідерства «Відкритий Світ» у співробітництві з організацією Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS (American Councils), відвідав Сполучені Штати Америки.

Програма «Відкритий Світ» покликана зміцнювати взаєморозуміння й співробітництво між Україною та Сполученими Штатами, шляхом надання можливості українським лідерам у різних галузях діяльності зустрітися зі своїми американськими колегами та обмінятися досвідом, ідеями з найбільш важливих для обох сторін питань.

Під час візиту відбулися робочі збори та зустрічі української делегації з провідними фахівцями у галузі освіти, політиками, представниками державних та громадських установ Сполучених Штатів Америки.
Відбулися зустрічі з послом Джоном О’Кіфом (John O’Keefe), виконавчим директором програми «Відкритий Світ», паном Уільямом Ґріном Міллером, екс-послом США в Україне, старшим науковцем з питань політики в Центрі Вудро Уілсона (Woodrow Wilson Center), співголовою Ради Директорів Києво-Могилянської Фундації Америки; делегація відвідала презентацію «Огляд системи освіти в США» пана Скотта Флемінга, заступника директора «Чартвелл едюкейшин груп».

Делегати по програмі «Відкритий Світ» також були запрошені на прийом до Посольства України в США, на якому Андрій Маркевич представив Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського та передав інформаційні матеріали про наш університет раднику Повноважного Посла України в Сполучених Штатах Америки Олександру Александровичу. На базі Umpqua Community College (UCC) Roseburg, Oregon група ознайомилася з системою вищої освіти в штаті Орегон, із системою фінансування освіти, правилами розробки та впровадження навчальних планів, роллю факультетів в закладах вищої освіти. Відбулася зустріч із Президентом UCC, доктором Блейном Ніссоном (Blaine Nisson), під час якої було розглянуто можливість подальшої співпраці між UCC, Ужгородським національним університетом та Кременчуцьким державним політехнічним університетом імені Михайла Остроградського. Делегація ознайомилася із системою дистанційної освіти в UCC та відвідала сучасні лабораторії для підготовки медичного персоналу.

У вищій школі Розбурга нас ознайомили із системою шкільної освіти. Ми мали змогу зустрітися з директоркою, пані Карен Гойріголзарі (Karen Goirigolzarri), завучем і одночасно мером міста Розбург, паном Ларрі Річчем (Larry Rich); відвідали ряд занять та поспілкувалися зі школярами та викладачами; оглянули технічне оснащення цієї школи; нам була представлена робота кар’єрного центру, який допомагає школярам визначитися з планами на майбутнє.

Після вищої школи у місті Розбург, ми відвідали Юридичний факультет Орегонского Університету у місті Юджін, Орегон, (The University of Oregon) та мали нагоду поспілкуватися з викладачами та студентами цього факультету.

Знайомство із системою вищої освіти у Сполучених Штатах продовжилося у відділі міжнародного розвитку Державного Університету Орегону в Корваллісі (Oregon State University in Corvallis). На запрошення приймаючої сторони відбулася зустріч із мером міста Корвалліс Чарльзом Томлінсоном, представниками міської влади та екс-губернатором штату Орегон. Були обговорені питання співпраці міста та університету, питання міжнародної співпраці між Сполученими Штатами та Україною.

Були проведені круглі столи за участі проректорів, деканів і голів відділів UCC, Орегонського університету (Юджин), Орегонского державного університету (Корвалліс). Обговорювалися питання функціонування цих закладів у системі освіти Сполучених Штатів. З мого боку, багато уваги було приділено питанням співпраці між освітніми інституціями.

На завершення робочого візиту, були представлені та розглянуті ряд пропозицій і рекомендацій, спрямованих на установлення партнерських відносин між освітніми закладами Сполучених Штатів Америки та КДПУ імені Михайла Остроградського. Була укладена угода про створення консорціуму між Umpqua Community College, Ужгородським національним університетом та КДПУ імені Михайла Остроградського.

Більш детально на сайті КДПУ


admin ● Прочитано [ 1024 ] ● Комментариев [ 0 ]
17.06.2009

Требуется регистрация.
[ Регистрация | Вход ]